Villa: Budu hrát ve Španělsku

 Fanoušci, kteří snili o tom, že uvidí Davida Villu v dresu Manchesteru United, jsou smutní. Španělský útočník přiznal, že jestli opustí Valencii, tak určitě neodejde ze Španělska.

 Hráč Valencie je dlouho sledován Realem Madrid a FC Barcelonou. Mluvilo se ale také o zájmu Chelsea a Manchesteru United. Všechno poukazuje na to, že David Villa bude v příští sezóně opět hájit barvy Valencie.

Přestup Villy byl velice blízko minulý týden, kdy už byl takřka hráčem Realu Madrid. Nakonec ale Valencie řekla, že jejich hráč není na prodej. Transferové spekulace tedy pokračují, z čehož Villa není nadšen.

" Před týdnem byla moje budoucnost jasná, ale teď není. V mém životě jsem si prožil těžké chvíle, které byly z části mou vinou, ale teď jsem se rozhodl všechno odložit na bok. Nemyslím na přestup posledních pět dní," řekl David Villa.

Villa nedávno potvrdil, že ví, kde chce hrát v příští sezóně a své představy nadále potvrzuje.

" Když jsem říkal, že jsem rozhodnutý, tak jsem mluvil pravdu. Rozhodl jsem se, že v příští sezóně budu hrát ve Španělsku, protože je to pro mne nejlepší liga. Do jiné ligy se mě jít nechce," zakončil David Villa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.