Jack Rodwell v hledáčku United?

Podle britských médií chce Manchester United podat nabídku za mladého hráče Evertonu, Jacka Rowella. Deník The People informuje o tom, že skauti Manchesteru United doslova Jacka Rodwella obletují a Sir Alex Ferguson přijímá velké reporty o tomto hráči.

Na Ostrovech nazývají tohoto mladého obránce Evertonu novým Rio Ferdinandem. V současné chvíli je Rodwell ve Švýcarsku na Mistrovství Evropy do 21 let, kde reprezentuje barvy Albionu. V poslední zápase proti Německu vstřelil branku na konečných 1:1.

V nejbližší době chce FIFA zavést pravidlo 6+5, což by znamenalo, že od první minuty každého ligového zápasu by kluby musely mít na hřišti šest hráčů, kteří mají stejnou národnost jako liga. V Anglické lize by tedy muselo hrát šest angličanů.

Podle manažerů Premier League to je docela problém, proto Fergie již teď přemýšlí nad možnou posilou z Anglie.

Rodwell má ohromný potenciál, díky kterému se může stát vůdčí osobností anglického fotbalu. Everton nabídl tomuto hráči novou pětiletou smlouvu, aby v jejich klubu Rodwell zůstal i nadále.

To ale není problém pro Fergusona, který již za podobných okolností vyplatil 27 milionů liber za bývalého útočníka Evertonu Wayna Rooneyho, který dnes hraje v základní sestavě Manchesteru United.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.