Manchester United chce Nilmara

 Podle deníku Daily Mirror, Sir Alex Ferguson chce získat brazilského útočníka Nilmara.

 Podle jednoho anglického deníku chce Sir Alex Ferguson získat tohoto hráče na Old Trafford. Lovec talentů je momentálně na Poháru Konfederací, kde je také Nilmar. Podobně na tom je i Jorge Mendes, tedy prostředník v přestupu Cristiana Ronalda do Realu Madrid

Nilmar, celým jménem Honorato da Silva Nilmar, měří 180 cm a může hrát na kraji zálohy, nebo v útoku. Jeho kontrakt v Internacionalu končí až v roce 2011. Do této chvíle odehrál za reprezentaci 8 zápasů a vstřelil dvě branky. Nilmar má 24 let a již jednou se objevil v Evropě, když byl v roce 2004 v Lyonu. Ve Francii ale měl problémy s aklimatizací a vstřelil pouze dvě branky v 32 zápasech. Po roce se zase vrátil do Brazílie, kde před návratem do Internacionalu hrál za Corinthians. Zranil si tam ale obě kolena, proto se pakoval z Corinthians. V sezóně 2008 se vrátil do střelecké formy a vstřelil 18 branek v 32 zápasech.

 Love talentů v Brazílii jej charakterizuje jako jednoho z nejlepších útočníků v Brazílii. Je na tom skvěle po technické stránce a má také skvělou střelu. Je velice rychlý a umí kličkovat a dobře přihrát. Proto jej také Carlos Dunga povolal do reprezentace Brazílie, přestože Nilmar odehrál pouze dva zápasy za Internacional v brazilské Serii A. V prvním zápase vstřelil proti Corinthians po individuální akci krásný gól.

 Nilmar by byl pravděpodobně náhradou za Carlose Tevez, který opustil Old Trafford. Dnešní The Times také informuje o to, že United chtějí získat i Douglase Costu, který by měl být náhradou za Cristiana Ronalda.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.