Souhrn sezóny: Nani

 V minulé sezóně toho Nani na křídle odehrál minimum. Park Ji-Sung byl číslem jedna a Nanimu to překazilo plány. Nejlepší léta má ale stále před sebou a po neúspěšné sezóně bude chtít ukázat své kvality v sezóně nadcházející.

 Forma Naniho byla skvělá v jeho první sezóně na Old Trafford. Odehrál také šest zápasů na začátku sezóny a vypadalo to, že si svou formu udrží a bude bojovat o místo v základní sestavě.

Podobně jako Ronaldo hraje i Nani na křídle, ale potřebuje mnohem více času, aby se rozmyslel, co s míčem udělá.

Zdá se, že jeho potenciál se ukázal pouze v pohárových zápasech. Fenomenální branka proti Derby County v rámci Carling Cupu ukázala, že svůj talent může nadále rozvíjet na Old Trafford a v budoucnu z něj může být hráč, který dosáhne kvalit Cristiana Ronalda.

 Neodehrál ani jeden celý zápas v týmu mistra Anglie během všech ligových zápasů. Přesto se jednou trefil do branky soupeře. V pohárech dal dokonce pět branek, což není vůbec špatná bilance.

" Neskutečná forma Park Ji-Sunga znamenala, že Nani neměl příliš šancí se ukázat. Nedostával se do dobré formy a jeho výkony byly za očekáváním. Bude ale u nás i další sezónu a všichni víme, že jeho výkony půjdou nahoru a Nani nám ukáže, že toho může ještě hodně dosáhnout," řekl o Nanim Sir Alex Ferguson.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.