Desailly: Ribery může nahradit Ronalda

Legenda francouzského fotbalu, Marcel Desailly věří, že Franck Ribery je jediným fotbalistou, který může nahradit Cristiana Ronalda v Manchesteru United. Bývalý hráč Chelsea tvrdí, že jeho rodák se v Manchesteru United může dostat na vrchol.

26-letý záložník Bayernu Mnichov je cílem několika evropských klubů. O jeho služby má zájem Manchester United, FC Barcelona, Real Madrid a Chelsea. Zástupci Bayernu  ale žádají za svou hvězdu velkou částku. Desailly je přesvědčený, že pokuď nějaký klub za tohoto hráče zaplatí, tak nebude litovat.

" Ribery je jeden ze dvou nejlepších krajních záložníků na světě. Prvním je Cristiano Ronaldo a hned za ním je Franck Ribery. Oba hrají podobný styl fotbalu. Oba umí vystřelit z každé pozice. Ribery může jednoduše Ronalda nahradit. Je to hráč, který dělá mezi kluby rozdíl. Jestli jej Manchester United koupí, tak získá jejich klub nový rozměr a současnému klubu to pomůže. V Bayernu hraje dobře, ale chce novou výzvu a chce hrát v jedné ze tří nejlepších lig světa," řekl Marcel Desailly.

" Měl by dostat šanci v Premier League. United jej potřebují. Mají starší hráče jako Scholes nebo Giggs. Potřebují opět novou krev, jako měli kdysi Ronalda. Hráče, který i sám dokáže rozhodnout zápas," dodal Desailly.

Marcel Desailly, který v barvách Chelsea nastoupil ke 220 zápasům, nevěří, že Ribery by mohl přijít na Stamford Bridge.

" Nemyslím si, že by přestoupil na Stamford Bridge. Florent Malouda se ukázal skvěle, i když to vypadalo, že odejde. Kdyby se opravdu Ribery nacházel v hledáčku Chelsea, tak bych byl překvapen," zakončil Desailly.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.