Benzema neodejde kvůli MS?

Karim Benzema zůstane v příští sezóne v Lyonu. Alespoň to tvrdí agent hráče. Francouzský útočník má v záměru se co nejlépe soustředit na MS v roce 2010.

21-letý hráč se stal jedním z hlavních cílů Sira Alexe Fergusona pro toto léto poté, co klub opustil Cristiano Ronaldo a Carlos Tevez. Manchester United chce koupit několik hvězd a prezident Lyonu, Jean-Michel Aulas přiznal, že velká nabídka by jej mohla přinutit prodat Benzemu. Všechny velké plány budou ale nevyslyšeny v případě, že sám hráč nebude chtít odejít.

Agent hráče, Karim Djaziri, řekl, že Benezma se soustředí na následující Mistrovství Světa. Mnohem důležitější a lepší by podle jeho slov pro něj bylo, kdyby zůstal alespoň ještě jeden rok v Ligue 1.

 " Karim je teď na dovolené a nemyslí na přestup. Chce zůstat ve Francii ještě jeden rok, aby se co nejlépe připravil na následující Mistrovství Světa a jsem si jistý, že to Sir Alex dobře ví. Je možné, že Manchester United položí na stůl nabídku. Jestli se tak stane, tak je jasné, že Benzema nad tím bude přemýšlet. Ale jak už jsem říkal, Benzema chce zůstat v Lyonu ještě jeden rok," dodal Djaziri.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.