Souhrn sezóny: Zoran Tosic

 Zoran Tosic, který do týmu přišel až během sezóny, bude v příští sezóně určitě dostávat více šancí, než tomu bylo doposud.

V lednu Sir Alex Ferguson získal za 17 milionů eur dvojici srbských hráčů – Zorana Tosice a Adema Ljajice, který odešel ještě hostovat do Parizanu Bělehrad.

Srbský záložník si svůj debut užil v 4. kole FA Cupu, kdy střídal Cristiana Ronalda v zápase proti Tottenhamu Hotspur.  Poté opět střídal v ligovém zápase proti West Bromwich Albion. Zoran se zase ale vrátil do týmu Ole Gunnara Solskjaera a hrál za rezervní tým. Ukazoval se jako velice rychlý hráč, který umí přesně přihrát a ukázal, že Sir Alex Ferguson s ním může do budoucna počítat.

Hráč zvaný Bambi je levonohým záložníkem, který v United začiná chybět, jelikož Ryan Giggs hraje ve svých letech raději na pozici středního záložníka.

Jeden ze srbských hráčů United – Nemanja Vidic, pomohl Zoranovi při adaptaci na Old Trafford. Tosic může tedy hodně děkovat svému kamarádovi za to, že si tak rychle zvykl na život v Anglii.

 Poslední příležitost měl Zoran v zápase proti Hull City a odehrál dobrý zápas. Manchester United vyhrál 1:0 a oslavil vítězství s rezervní sestavou, jelikož tým se připravoval na finále Ligy Mistrů a vítězství v Premier League měl zajištěné.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.