Ashley Young za Ronalda?

Jak přináší deník Daily Mirror, Manchester United se vedení Aston Villy dotazovalo na hodnotu Ashleyho Younga, možnou náhradu za Cristiana Ronalda.

 

 Manchester United v čele se Sirem Alexem Fergusonem shání náhradu za Cristiana Ronalda, kterého prodali do Realu Madrid za rekordních 80 milionů liber (cca. 2,5 miliardy korun). Jedním z možných jmen, které by se mohlo na Old Trafford objevit je mladý křídelní záložník Aston Villy Ashley Young. Ashley přestoupil do Villans z Watfordu za 9, 75 milionů liber a jeho součastný zaměstnavatel si jej cení na 20 milionů liber.

23 letý záložník má za sebou ve Villans skvělou sezónu, za kterou mimo jiné mluví také ocenění "Mladý hráč roku PFA". Young se svými výkony dostal až do reprezentačního výběru Fabia Capella. Deník The Mirror tvrdí, že Ashley Young je velice rozladěn prodejem bývalého kapitána Villans Garetha Barryho do Manchester City a Ashley chce tak z klubu co nejdříve odejít. Manchester United však není jediným týmem, který o mladého Angličana stojí. Svůj zájem vyjádřili také Chelsea a Tottenham, který počítá, že Young bude k mání výměnou Davida Bentleyho a Jermaineho Jenase. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.