Ronaldo odešel. Kdo přestoupí na Old Trafford?

Cristiano Ronaldo odešel za astronomickou cenu 80 milionů liber do Realu Madrid. Koho přivede na Old Trafford Sir Alex Ferguson?

Carlos Tevez – ?

K tomuto přestupu již nic nechybí. Carlos během celé sezóny neměl moc šancí, aby se ukázal. Jeho trpělivost také skončila a na konci sezóny si přál odejít z Old Trafford. Momentálně má Manchester United hodně financí a je možné, že Tevez zůstane.

 Franck Ribery – Bayern Mnichov

Německý tým nechce svého lídra prodat. Real Madrid získal Cristiana Ronalda, takže o Riberyho služby takový zájem mít již nebude. Ribery chce ale odejít do Barcelony. Situaci navíc komplikuje samotná Barcelona, který by ráda tohoto záložníka získala. Ribery nechce odcházet do Anglie, protože pro něj je přitažlivější Španělsko. Atmosféra je tam dle jeho slov lepší.

Sergio Aguero – Atletico Madrid

 Talentovaný Sergio je velice ceněný ve svém klubu. Problémem ale cena pro United určitě nebude. Atletico Madrid bude určitě chtít svého hráče udržet. Je zajímavé, že o Aguera má zájem také Chelsea.

Karim Benzema – Lyon

 Manchester United má o tohoto útočníka zájem už delší dobu, ale zatím se jej nepodařilo získat na Old Trafford. Benzema se zdá být ideální posilou pro ofenzívu United. Mladý, talentovaný, s velkým potenciálem. Může hrát například místo Berbatova v některých zápasech.

Alexis Sanchez – Udinese

Zatím není tolik známý, ale někteří odborníci tvrdí, že je to nový Cristiano Ronaldo. Svědčí o tom také fakt, že Alexis byl v hledáčku Realu Madrid. Sanchez má opravdu velký talent a pod křídly Fergusona z něj může být hvězda Ronaldova formátu.

Antonio Valencia – Wigan

Reprezentant Ekvádoru potvrdil, že je velice důležitý pro Wigan. Ještě nedávno se tvrdilo, že jeho přestup do United je velice blízko, ale zatím se nic neuskutečnilo. Na pravém kraji zálohy by nahradil Ronalda.

 Samuel Eto’o – Barcelona

 O kvalitách tohoto útočníka je zbytečné mluvit. O jeho střeleckých schopnostech se hráči United na vlastní kůži přesvědčili ve finále Ligy Mistrů. Samuel překonal Van der Sara a nastartoval krásný večer pro Barcelonu. Útočník Barcelony je také sledován konkurečním Manchesterem City.

Giuseppe Rossi – Villarreal

 Manchester United má předkupní právo na tohoto italského útočníka, který před několika lety hrál za náš klub. V týmu Villarrealu je velkou hvězdou a pomalu se dívá do reprezentace Itálie. Rossi je hráč, kterého by Ferguson mohl získat velice snadno.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.