McManaman: Ronaldo brzdil Rooneyho

Bývalý hráč Liverpoolu nebo Realu Madrid Steve McManaman pověděl médiím, že Cristiano Ronaldo „blokoval“ Wayna Rooneyho v mužstvu Manchester United a uvádí, že odchod Portugalce do Realu Madrid udělá z Rooneyho hvězdu Premier League.

 

Steve McManaman se svěřil, že Sir Alex Ferguson by měl svěřit roli hlavní hvězdy a tahouna týmu po odchodu Cristiana Ronalda do Realu Madrid do rukou Wayna Rooneyho, který podle McManamových slov po Portugalcově odchodu v Manchester United rozkvete.

"Myslím, že za 80 milionů liber Sir Alex přivede po odchodu Ronalda do United jenom ty nejlepší hráče, kteří budou dostupní. Může si koupit Francka Ribéryho, který bude stát 30 milionů liber. Také si může koupit buď Villu nebo Silvu z Valencie, pokud bude chtít může i oba dva! Do Manchesteru můžou přijít dva, tři nebo dokonce čtyři světové hráče za Cristiana Ronalda. Ferguson může ukázat, jak si dokáže poradit s takovou hodnotou peněz," myslí si McManaman.

"Ronaldo byl nejlepším hráče na světě v minulém roce a to samé o něm platí i letos. Příchodem do Realu Madrid od něj hodně lidí očekává velké věci. Jsem zvědavý, jak se s tím sám Ronaldo vypořádá, určitě to ale nebude mít lehké. Ale i přesto si myslím, že se s tím vypořádá dobře."

"Jeho odchod může mít veliký na Wayna Rooneyho, který byl v Ronaldově stínu. Rooney je stvořený pro vůdcovskou roli a také pro hru špílmachra, hvězdu a harcovníka mužstva. Ronaldo mu v tomhle překážel. Myslím, že Sir Alex má plán, jak s Rooneym a 80 milionů liber udělat z Manchester United nejlepší tým na světě!," dodává Steve.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.