Cristiano Ronaldo na operaci?

Cristiano Ronaldo se možná bude muset podrobit operaci kýly, kvůli které by nestihl začátek předsezónní přípravy.

Ronaldův zdravotní problém se zhoršil během sobotního kvalifikačního zápasu Portugalska proti Albánii (2:1). Pokud United dojdou k názoru, že hráč operaci potřebuje, bude jeho rekonvalescence trvat jeden měsíc. Přes tyto zprávy nepolevuje touha Realu Madrid přivést hráče do Španělska.

I když United včera podali nabídku na přestup Antonia Valencii, křídla Wiganu Athletic, je vítěz Barclays Premier League odhodlán udržet Ronalda na Old Trafford.

Ronaldovi bylo dovoleno, aby odcestoval na rodnou Madeiru poté, co byl vyřazen z nominace Portugalska na zítřejší zápas proti Estonsku v Tallinnu. Hráč zůstává v kontaktu s lékařským týmem Manchesteru United. Údajně očekává rozhodnutí o nutnosti operace před odletem do Miami na dovolenou přístí týden.

„Cristiano má zájem podrobit se operaci hned, aby mohl v červnu nabrat síly a v červenci se zapojit do týmové přípravy,“ prozradil zdroj, který má k hráči blízko. „Určitě ale chce, aby se to nějak řešilo, protože by to jinak mohlo narušit jeho přípravu na novou sezónu.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.