Souhrn sezóny: Owen Hargreaves

 Po dvou zápasech v Premier League v sezóně 2008/09 se jeho návrat odložil na nadcházející sezónu. Jeho návrat v další sezóně tedy bude jako kdyby k nám přišla nová posila.

 Frustrace. To je jediné slovo, které může popsat kariéru Owena Hargreavese. Bylo vidět, že právě ve finále Ligy Mistrů nám hráč jako Owen Hargreaves chyběl. Sir Alex Ferguson je velice smutný, že nemůže využít jeho služeb.

 Owenova absence je zapříčiněna hlavně operací kolen, kterou podstoupil již dvakrát. Chronické zranění ale bohužel vyléčit úplně nejde. Fanouškům hodně chyběla jeho energie, silná postava na hřišti a milimetrově přesné přihrávky. Chyběl hlavně v těžších zápasech, ve kterých potřeboval Manchester United někoho, kdo by překvapil zajímavou přihrávkou.

Po porážce s Liverpoolem a prohře venku proti Arsenalu se fanoušci ptali, jak by asi Manchester United hrál, kdyby v jeho sestavě byl Hargreaves. Když se podíváme do historie, tak vidíme, že v předminulé sezóně vstřelil na Old Trafford z přímého kopu krásný gól do sítě Arsenalu, což nás přiblížilo k titulu.

 Všichni v United doufají, že Dr. Richard Steadman ukáže své magické kouzla a vyřeší problémy Owena. Jedno je jisté. Hargreaves udělá vše proto, aby byl připraven na sezónu 2009/10.

" Operace se povedla skvěle a také chirurg byl velmi nadšený. Všichni doufáme, že se Owen vrátí a bude to pro nás jako nová posila," dodal Ferguson.

Souhrn sezóny 2008/09Premier League: 2 zápasy
Liga Mistrů: 1 zápas


Celá sezóna: 3 zápasy, 0 branek
Celkově v klubu: 37 zápasů, 2 branky

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.