Souhrn: Hráči United v reprezentaci

Park Ji-Sung je prvním hráčem Manchesteru United, který si zajistil účast na MS v roce 2010, které se odehraje v RJA. Jeho Jížní Korea porazila Spojené Arabské Emiráty 2:0.

Sobotní vítězství znamená, že Jížní Korea už nebude horší, než druhá v tabulce skupiny B, což ji zajišťuje postup. Dvě branky v zápase padly po přestávce. Na listinu střelců se zapsal Park Chu Young a Ki Sung Yeung. Ji-Sung Park měl kapitánskou pásku a odehrál v Dubaji 90 minut.

Na dobré cestě je také reprezentace Anglie. Albion porazil Kazachstán 4:0. Jednu z branek vstřelil Wayne Rooney. Útočník Manchesteru United vstřelil krásnou branku nůžkami.

V zápase nehrál Rio Ferdinand, který je zraněný. Nahradil jej Matthew Upson. Na lavičce proseděl celý zápas Gary Neville.

Dělbou bodů skončil zápas Bulharska proti Irsku. Zápas otevřel ve 24. minutě Richard Dunne. O pár minut vyrovnal Dimitar Telkijski. Dimitar Berbatov odehrál 90 minut a John O’Shea byl střídán 8 minut před koncem zápasu.

Reprezentační zápas skončil špatně pro Vidice. Srbský obránce z důvodu zranění musel střídat během přestávky v zápase proti Rakousku. Srbsko nakonec porazilo Rakousko 1:0.

Portugalsko porazilo 2:1 Albánii. Tým Carlose Queiroze si zajistil tři body až v nastavení díky Brunu Alvesovi. Celý zápas odehrál Cristiano Ronaldo. nani se objevil na hřišti v 76. minutě.

Z vítězství se radoval Carlos Tevez. Argentina porazila v Buenos Aires Kolumbii 1:0 a také má šanci postoupit na MS 2010. Carlos Tevez byl střídán v 84. minutě. Ve vítězném zápase s Uruguayi nehrál Anderson, ale Brazílie i přesto vstřelila čtyři branky.

V reprezentaci Severního Irska hrál mladší bratr Jonnyho Evanse- Corry. Severní Irsko v přátelském zápase prohrálo s Itálií. První branku vstřelil ex-ďábel Giuseppe Rossi.