Campbell a Manucho do Hullu?

Hull City, který se v letošní sezóně dokázal zachránit v nejvyšší soutěži, už teď kuje pykle na další sezónu. V plánech manažera Tigers Phila Browna jsou dva útočníci United – Fraizer Campbell a Manucho.

 

Fraizer Campbell, který v sezóně 2007/2008 už v Hullu hostoval a za 35 zápasů vstřelil 15 branek má přibližně hodnotu 5 milionů liber. Phil Brown, manažer Tigers, by moc rád viděl Campbella znovu na KC Stadium. Pokud by Campbella nedokázal koupit, doufá aspoň, že Sir Alex svolí k hostování hráče. Campbell v této sezóně hostoval v Tottenhamu Hotspur, kde za 15 zápasů dal pouze jednu branku.

"Máme zájem o Fraizerovi služby, ale nejsme jediný tým, který ho chce. Podle mých informací ho chce do svého týmu například Stevie Bruce (Sunderland) Tony Pulis (Stoke) nebo Roy Hodgson (Fulham). Jeho získání bude tedy těžké," řekl Phil Brown. 

Hull City se také zajímá o Manucha, který v Hullu hostoval poslední půlrok a vsítil dvě branky. Vedení z KC Stadium si výkony 26 letého Angolana velice pochvalují a chtějí ho na kádru získat natrvalo. 

"Máme určitou vidinu toho, kolik bychom byli za Manucha nabídnout," řekl Phil Brown. "Manucho má čich na góly, takového hráče bychom potřebovali. Dokáže si poradit ve všech situacích a má veliký potenciál."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.