V šatně Manchesteru United bývá legrace

Rio Ferdinand dal nahlédnout do šatny Manchesteru United a odkryl fóry, které si hráči navzájem provádějí.

Ve svém pořadu na stanici ITV Rio Ferdinand přichystal pro svého týmového kolegu Garyho Nevilla nepříjemné setkání s úplatným policistou, Wayne Rooney musel řešit složitou situaci v psím útulku a David Beckham raději vyskočil z auta, aby utekl domnělému únosu.

Ferdinand v rozhovoru pro Channel Bee prozradil, že není jediným hráčem Manchesteru United, který by se snažil vymyslet nějakou boudu na své spoluhráče.

„V týmu máme hned několik týpků, kteří rádi chystají na druhé nějaké lotroviny,“ říká Rio. „Většinu z nich má na svědomí Wayne Rooney. Pořád vymýšlí nějaké legrácky. Wes Brown a Darren Fletcher jsou jeho častými oběťmi. Wes musí obvykle kontrolovat kopačky, protože měl několikrát nastříhnuté nebo vyndané tkaničky. Fletcher má pověst slušného hocha, ale v šatně i on dělá ptákoviny, například lidem bere mobilní telefony. Je v tom známá firma.“

Pokud si myslíte, že tyhle legrácky musí připadat starším členům týmu příliš infantilní, mýlíte se. I Ryan Giggs si sem tam neodpustí nějakou tu legraci.

„Pokud někde necháte ležet klíče od auta, můžete si být jisti, že je má Ryan Giggs. Jednou se Gary Neville vydal na večeři, protože Gaz hrozně rád jí, a nechal klíče od auta ležet na stole, zatímco si šel pro jídlo. Když se vrátil, zjistil, že klíče jsou pryč a pak je dvacet minut hledal, protože Giggsy mu v žádném případě neprozradil, že je hodil do krabice s burizony. Ryan má vždy v očích takovou tu klukovskou radost a dokáže využít správnou chvilku. On dokáže srovnat mladé hráče do latě. Když má nějakej mladej kluk moc řečí nebo si dovoluje na kouče, Giggsy vždycky pronese něco suchého a sarkastického, aby si zelenáč uvědomil, že překračuje všechny meze.“

Dovolil by si Rio nějak nachytat Sira Alexe? Ani za nic!

„Na Šéfa si nikdo netroufne,“ říká Rio a vrtí při tom hlavou. „Určitě ne nějakou legraci jako na spoluhráče. Můžete zkusit prostrčit mu míč mezi nohama, když prochází šatnou, ale pohlavek vás nemine. Určitě mu nikdo nestříhá ponožky nebo tkaničky. Za to by nebyl jen pohlavek, ale určitě i mastná pokuta a možná i jízdenka na nejbližší autobus z Manchesteru!”

http://www.youtube.com/watch?v=4mhNpHHa3TA – Gary Neville

http://www.youtube.com/watch?v=uvWpkLwiQNc&feature=related – David Beckham

http://www.youtube.com/watch?v=dXDDFzrnl7w&feature=related – Wayne Rooney

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.