Letní listina možných nákupů

 Sir Alex Ferguson jako každý manažer už přemýšlí nad přestupy. V tomto článku si můžete přečíst názor deníku Setanta Sports, který vyzdvihl špatné stránky sestavy United a napsal možné posily na tyto posty.

 Levý obránce: Maynor Figueroa (Wigan)

Posila v obraně je důležitá hlavně na levém kraji. Manchester United má na této pozici pouze Patrice Evru a ten navíc za svou osobu nemá rovnocennou náhradu. Evra by tedy potřeboval konkurenta, který by zlepšil samotné výkony Evry. Brazilec Fabio da Silva, který hraje také na levém kraji obrany, zatím nemá tolik zkušeností a často dělá chyby halvně v defenzivní činnosti.

Alternativy: Philipp Lahm (Bayern Mnichov), Leighton Baines (Everton), Aly Cissokho (FC Porto)

 Střední záložník: Gareth Barry (Aston Villa)

Jestli se do formy vrátí Owen Hargreaves, tak střed hřiště v United bude velice silný. Pokuď ale Owen Hargreaves nebude v pořádku a zraní se i další střední záložník, tak situace v United bude kritická. Takovou situaci jsme mohli sledovat před finále Ligy Mistrů, kdy nemohl hrát Darren Fletcher. Sir Alex Ferguson se musí poučit z této chyby a musí přivést dalšího záložníka, aby zabránil této situaci, která by mohla nastat.

 Alternativy: Hernanes (Sao Paulo), Franco Zuculini (Racing Club), Fernando (FC Porto)

Křídelní záložník (jestli odejde Ronaldo): Franck Ribery (Bayern Mnichov)

 Odejde Cristiano Ronaldo? Toť otázka, na kterou možná bude brzy odpověď. V případě, že Ronaldo opravdu odejde do Realu Madrid, tak Manchester United bude potřebovat novou hvězdu s číslem 7. Peníze určitě chybět nebudou, protože za případný přestup by Manchester United získal pěkný balík peněz.

Alternativy: Alexis Sanchez (Udinese), Antonio Valencia (Wigan Athletic), Douglas Costa (Gremio Porto Alegre)

 Útočník: Karim Benzema (Lyon)

 Všichni věří, že Carlos Tevez zůstane na Old Trafford, ale tato možnost už je velice nepravděpodobná. Sir Alex Ferguson bude v případě jeho odchodu hledat novou posilu. Manchesteru United světoví hráči nechybí: Dimitar Berbatov, Wayne Rooney, Danny Welbeck, Federico Macheda, Fraizer Campbell. Ano, tito jsou toho důkazem. Přesto pravděpodobně bude hledat střelce, jakého měl kdysi v RVN. Nebo nás všechny překvapí a vsadí na mladíky? To uvidíme v příští sezóně.

 Alternativy: Sergio Aguero (Atletico Madrid), Edin Dzeko (Wolfsburg), David Villa (Valencia)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.