Brown: Největší zápas v historii

Manažer Hull City, Phil Brown, hovoří o dnešním zápase, který rozhodne o existenci Tigers v nejvyšší soutěži. Pokud chtějí mít Tygři udržení jisté, musí dnes v 17:00 porazit Manchester United.

 

 Phil Brown řekl médiím, že utkání s Manchesterem United bude největším a také nejvážnějším utkání The Tigers v jejich historii. Podle Browna se dnešní zápas může zapsat do historie klubu, který letos hraje poprvé ve své dlouhé historii Premier League.

"Bude to největší a nejdůležitejší zápas v mé kariéře a také největší v historii klubu. Podle mě, větší než zápas ve Wembley," naráží Brown a zápas z loňského roku, kdy se Hull kvalifikoval do Premier League přes Watford.

"Po zápase s Boltonem jsme v lepší pozici než za námi bojující Newcastle, ale věřte, že do zápasu s Manchesterem United půjdou mí svěřenci na 120%. Vše máme ve svých rukou, pokud vyhrajeme, vypuknou bujaré oslavy. Pokud ale remizujeme nebo dokonce prohrajeme, tak se začnu modlit v neúspěch Newcastlu a Middlesbrough," strachuje se Phil Brown.

"Nebudu mluvit o taktice, s kterou do zápasu půjdeme. Prostě musíme vyhrát, nic jiného se od nás v tak těžké situaci neočekává," dodává Brown, který dovedl Tigers do Premier League. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.