Den v Carringtonu

Ptáte se, jak vypadá takový normální den v tréninkovém středisku United Carringtonu? V tomto speciálním článku si můžete přečíst, jak náročné to naši miláčci mají :).

 

20. května 2009

9:00 – Začíná tisková konference v Carringtonu. Otázky se většinou týkají Ligy Mistrů.

9:55 – Rio Ferdinand ujistil všechny fanoušky, že do finále Ligy Mistrů zřejmě nastoupí. Je také možné, že se objeví na lavičce v zápase s Hullem a na poslední půlhodinku si zkusí plné zápasové tempo. Doufejme, že Rio vydrží.

10:40 – Tisková konference končí a Sir Alex ještě dává pár rozhovorů do televizí, zdá se, že má dobrou náladu. V rozhovorech uvádí, že by rád viděl v dalším roce ušatou trofej pro vítěze LM znovu na Old Trafford. 

11:17 – Sir Alex dává poslední rozhovory. "Pokud bude Rio cítit, že může hrát, nebudu mu v tom bránit," řekl mimo jiné. Je tedy patrné, že vše nechá na Ferdinandovi, který sám rozhodne, zda nastoupí.

15:03 – Začíná trénink. Hráči trénují po skupinkách, ale nejvíce svěží se zdají být Van der Sar, Ji-Sung Park, Carrick, Anderson, Vidic a O’Shea – tedy hráči, kteří mohou hrát v Římě v základní sestavě. Anderson stále laškuje s ostatními spoluhráči, ale nejvíce se mu to daří s Ronaldem, který je také známí smíšek. Zeptal jsem se Patrice Evry, zda by mi nemohl poskytnout po skončení tréninku rozhovor, ale on mi jediným slovem dal najevo, že nemá chuť dávat další rozhovory. Nevadí.

Trénink končí a hráči odcházejí do kabin. Za pár desítek minut už odjíždějí svými luxusními vozy pryč, někteří se ještě zdrží ve vyhřívce, sauně nebo na rehabilitaci. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.