Fergie: Mám mnoho možností

Manchester United už má zajištěný titul pro mistra Anglie. V sobotu je ještě čeká poslední utkání v Hullu, kde se bude Sir Alex snažit dát šanci mladým hráčům, aby ukázali své schopnosti.

 

"Je to ten nejlepší tým, který jsem kdy měl k dispozici," svěřil se Ferguson MUTV. "V zápase s Arsenalem jsem mohl nechat hrát úplně jinou sestavu, než tu, která nastoupila. Pokud do zápasu s Hullem postavím mladší hráče, věřte, že budou hrát stejně silně jako ti ze zápasu s Arsenalem," upozorňuje Ferguson na svůj velmi rozsáhlí kádr.

"V týmu máme mnoho mladých hráčů, se kterými počítám i do dalších sezón. Jsou jimi například: Federico Macheda, Danny Welbeck, Rodrigo Possebon, Darron Gibson či bratři Rafael a Fabio da Silva. Jsou ještě mladí, ale už jsou velmi dobří. Do zápasu mohu poslat kohokoli z kádru a mám tedy mnoho varaint, které jsem nikdy předtím neměl," raduje se Fergie.

Ve finálovém utkání v Římě bude United určitě chybět Darren Fletcher (trest) a také čerstvě zraněný Ben Foster. Barceloně bude kromě Abidala a Danyho Alvese (trest) chybět možná Thiery Henry, který ještě nění úplně v pořádku ze svého zranění.

"V Římě chci mít odpočaté a motivované hráče. Jestli se mně ptáte, zda v Hullu nastoupí mladí hráči, pak je má odpověď ano. Ale ještě nevím, jaké hráče si vyberu. Určitě však nastoupí Darren Fletcher, který v Římě nemůže nastoupit. V bráně se objeví Tomasz Kuszczak, který nahradí zraněného Bena. Z Tomasze se tak automaticky stává dvojka," ukončuje rozhovor Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.