Benitez: Gratuluji United, toť vše

Manažer Liverpoolu Rafael Benitez pogratuloval Manchester United k zisku trofeje pro Mistra Anglie, ale dodává, že už chce ukončit další diskuze o této sezóně a soustředit se na tu příští.

 

Manchester United v sobotním utkání s Arsenalem remizoval 0:0 a stal již potřetí za sebou Mistrem Anglie. Manažer Liverpoolu, který marně dotahoval náskok United, Rafael Benitez samozřejmě gratuluje United k titulu, ale dodává, že se chce soustředit už na další sezónu.

"United samozřejmě gratuluji, ale nedělejme z toho zase událost roku. V letošní sezóně hráli dobře a titul si zaslouží. Ale v letošní sezoně byli i jiné kluby, kterým se dařilo," myslí si Benitez.

"Teď se chci plně soustředit na další sezónu, ve které už ukážeme, že Liverpool je největší klub s nejlepšími fanoušky na celém světě. Bude to těžký boj, ale já jsem přesvědčen, že to dokážeme," prozrazuje plány na příští sezónu.

"Siru Alexi pogratuluji, ale to je vše co řeknu k tomuto tématu. Pojďme se bavit o jiných věcech," dodává Benitez. 

Hráči Liverpoolu už v posledním kole nehrají o nic, stejně tak například Chelsea nebo Arsenal. Manchester United se představí na půdě Hullu, který se snaží bojovat o udržení v nejvyšší soutěži. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.