Rio chválí fanoušky

Včerejší remíza s Arsenalem zajistila United 18. titul pro Mistra Anglie a byl to již třetí titul za sebou.

 

Vůdce naší obrany, Rio Ferdinand, nemohl do včerejšího zápasu naskočit kvůli zranění s lýtkem a musel si celý zápas protrpět na tribuně, ale o to víc ho těší fakt, že Manchester United už potřetí za sebou získal trofej pro šampiona Anglie – tedy nejlepší fotbalové ligy na světě.

Rio Ferdinand v rozhovoru pro MUTV poděkoval všem fanouškům za podporu nejenom v zápase s Arsenalem, ale také za věrnost při celé sezóně a při těžkých výjezdech na hřiště soupeřů. 

"Musím moc poděkovat všem fanouškům, že s námi cestovali po celé Anglii i po celé Evropě. Určitě museli vynaložit mnoho trpělivosti a také je to muselo stát dost peněz. Ale myslím, že získáním trofeje jsme jim to vše vynahradili," myslí si Rio.

Rio dále pokračovat – "Manchester United získal potřetí za sebou trofej pro mistra a ukázal, že je v Anglii nejlepší a je také nejlepší v Anglické historii. Vyhrát třikrát Premier League v tak vyrovnané a těžké soutěži je něco naprosto ojedinělého a úžasného. Jsem rád, že můžu být součástí toho všeho," neskrývá nadšení Rio Ferdinand. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.