Neville varuje před Liverpoolem

 Gary Neville, který jako první zvedl vítěznou trofej nad hlavu, pochválil velice vyrovnaný tým Manchesteru United. Kapitán Manchesteru United také dodal, že v příští sezóně bude Liverpool silnější.

 Scousers museli ustoupit nejlepšímu týmu v Anglii, přestože většinu sezóny byl na prvním místě tým Rafaela Beniteze. Tým z Old Trafford se dostal na první pozici v polovině ledna a od té chvíle nepustil na první místo nikoho.

" Je to skvělý úspěch. Liverpool nás v této sezóně velice potrápil, protože hlavně ke konci sezóny hrál ve velké formě. Musíme tvrdě pracovat, abychom v příští sezóně byli opět lepší než oni," řekl Neville.

34-letý obránce pochválil také šířku kádru, která umožnila Manchesteru United získat tolik trofejí. V této sezóně Sir Alex Ferguson představil několik mladých hráčů. Nejlépe se ukázali tito: Federico Macheda, Rafael da Silva, Darron Gibson, nebo Danny Welbeck.

" Nikdy jsme neměli tak vyrovnaný tým. Měli jsme zde 20 hráčů, kteří byli skvělí. Kiko Macheda, který nám skoro vyhrál ligu, nedostal medaili. Všechno jsme dokázali kvůli šířce kádru. V této sezóně jsme ukázali skvělou práci. Dnes jsme hráli také dobře," zakončil kapitán Manchesteru United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.