Scholes: Nemyslím na budoucnost

Paul Scholes může v sobotu přidat do své kolekce trofejí již devátou medaili za vítězství v Premier League. Podaří se mu to, když Manchester United alespoň remizuje na domácím stadioně s Arsenalem.

 Někteří hráči také už myslí na další cennou trofej, kterou je Liga Mistrů. Manchester United se střetne 27. května v Římě proti Barceloně.

" Nikdy se nedívám do budoucnosti. Myslím na to, co se děje v současné chvíli. Jsem přesvědčený, že v případě vítězství v Premier League budeme už myslet na obhajobu," řekl Scholes.

Hráči Manchesteru United v posledních týdnech začali opravdu bojovat. V zápase proti Tottenhamu nebo Wiganu museli otáčet skóre až v druhém poločase.

" Každý hráč v tomto týmu ví, co ho čeká a je přesvědčený, že může vyjít dobře i ze špatné situace. V zápase proti Aston Ville to vypadalo, že nás porazí, ale my jsme vyhráli. Proti Tottenhamu jsme prohrávali 0:2, ale po kontaktní brance jsme se vrátili do hry. Věděli jsme, že může klidně vstřelit tři nebo čtyři branky," dodal Scholes.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.