Boj o Valenciu pokračuje

 Manchester United bude chtít v létě získat Antonia Valenciu. Bude se ale muset také smířit s tím, že Real Madrid bude velkým konkurentem v boji o tohoto mladého záložníka Wiganu Athletic.

 Španělský gigant Real Madrid chce již dlouho vidět ve svém týmu hráče Wiganu Athletic. Manchester United je ale také zájemcem o služby nadaného hráče Wiganu. V létě tedy pravděpodobně uvidíme velký souboj o tohoto fotbalistu.

Valencia již několikrát řekl, že by chtěl hrát v lepším klubu. Samozřejmě ale ví, že se o jeho služby zajímá několik klubů, které patří mezi nejlepší na světě. Valencia také doufá, že brzy bude jasno.

Sir Alex Ferguson mohl vidět talent Antonia v posledním ligovém zápase, ve kterém hráči United nastoupili proti Wiganu. Bylo vidět, že Valencia se chce ukázat a to se mu také podařilo. Obrana United měla velké potíže s bráněním tohoto hráče.

Do Wiganu jej přivedl Paul Jewell, který tohoto hráče vypracoval pro tvrdé anglické podmínky. Paul Jewell také hodnotil Antonia po zápase s United.

" Valencia hrál v prvním poločase skvěle. Byl odvážný, rychlý a stal se hlavní příčinou, kvůli které Manchester United inkasoval," zakončil Paul Jewell.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.