Wenger: Manchester bude mistrem, ale…

 Arsene Wenger přijede v sobotu se svými hráči na Old Trafford, aby zde nastoupil proti Manchesteru United.

 Jestli rudí ďáblové vyválčí v sobotu s Arsenalem alespoň bod, tak se stanou potřetí v řadě vítězem Premier League. Arsenal nedávno dvakrát prohrál s Manchesterem United v Lize Mistrů, přesto Wenger svému týmu věří.

" Máme skvělý tým, který se bude velice dobře vyvíjet. Jestli se podíváte na statistiky, tak zjistíte, že jsme vstřelili podobný počet branek jako Manchester United. Jsme tedy skoro stejně dobří jako Manchester United," řekl Arsene Wenger.

 " Bohužel jsme inkasovali více branek, což je fakt. My inkasovali 36 branek, zatímco United pouze 24. V útočné fázi máme branek 64 a oni pouze o tři více. V ofenzívě jsme skvělí. V defenzívě také," řekl sebevědomě Arsene Wenger.

Wenger také musel odpovědět na otázku okolo mistrovského titulu. 

" Vypadá to, že mistrem bude Manchester United, ale my jim to určitě nedovolíme hned v sobotu. Určitě jim máme co oplácet. Budeme hrát svým vlastním stylem. Během ledna jsme si řekli, že do zápasu budeme dávat vše a to se stále nezměnilo," dodal Arsene Wenger.

V ligové tabulce má tým Sira Alexe Fergusona 18 bodů náskok před Arsenalem. V sobotu může být tento rozdíl ještě větší.

" Musíme to brát v úvahu. Lidé zapomínají na to, že jsme byli tak daleko. Ztratili jsme jednoduše moc bodů. Manchester United je mistrem světa, Evropy a bude mistrem Anglie. Musíme se s tím smířit a snažit se hrát svou hru. Pouze to nám pomůže do příštích sezón, ve kterých budeme chtít být lepší než oni," zakončil Wenger.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.