Sir Alex Ferguson k utkání

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson uvedl, že jeho svěřenci museli ve včerejším zápase překonat nejenom tým Wiganu, ale také rozhodčího.

Ve včerejší dohrávce 33. kola Premier League nastoupil Manchester United na hřišti Wiganu. Domácí se sice dostali do vedení zásluhou Huga Rodallegy, ale United se podařilo zápas v druhém poločase otočit, když skórovali střídající Carlos Tevez a Michael Carrick. Ferguson byl spokojen s tím, jak se jeho mužstvo vypořádalo s nepříznivým výsledkem a také s rozhodčím Robem Stylesem. Podle Fergusona měla být totiž v 73. minutě odpískána penalta po zákroku Maynora Figueroy na Cristiana Ronalda.

"Hráči byli v druhém poločase skvělí. Byli odhodláni uspět, dařilo se to kousek po kousku a na konci zápasu jsme mohli slavit. V druhém poločase jsme byli jasně lepším týmem. Důležitá věc byla ta, že jsme udrželi disciplínu. Některé výroky rozhodčího byly pro nás znepokojující. Rozhodčí ale nejde porazit, musíte si ho udržet na své straně. Takže musíte být ticho a pokračovat ve hře, což se nám myslím podařilo. Myslím si, že jsme měli také kopat pokutový kop, ale rozhodčí nám dneska neodpískal vůbec nic. Zvládli jsme to bez jakékoliv pomoci", řekl skotský boss.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.