Sledují v United Ibrahimovice?

Zlatan Ibrahimovic v Manchesteru United? Agent Zlatana, Mino Raioli řekl, že Manchester United se na vysokého Švédského forvarda v Interu již několikrát ptal.

 

Není žádným tajemstvím, že Carlos Tévez po této sezóně zřejmě odejde a nabízí se tam otázka, kdo přijde místo něj? Kandidátů je mnoho, ale nejvíce se prý Alex Ferguson zajímá o Zlatana Ibrahimovice z Interu Milán. Ibrahimovic v této sezóně nastřílel 21 branek ve 32 zápasech a je tak v dokonalé formě.

"Se zástupci Chelsea, Manchester United, Realu Madrid a Barcelony jsem v neustálém kontaktu. Jednat budeme jedině s kluby, do kterých by Zlatan rád přestoupil a Manchester je jeden z nich," řekl agent Zlatana Mino Raioli.

"Prioritou je pro Zlatana vyhrát s Interem domácí ligu. Poté se můžeme bavit o možnostech odchodu. Zlatan chce hrát za velký klub, který vyhrává trofeje a Ligu Mistrů. Pokud ale Zlatan rozhodne zůstat v Interu, budu ho plně podporovat. Jeho prioritou je těch v Interu  vyhrávat Scudetto a Ligu Mistrů a to s Interem," dodává agent. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.