Kdo posílí United?

Sir Alex Ferguson nedávno řekl, že v letním přestupním období nebude klub moc aktivní. Přesto se dá počítat, že přijde náhrada za odcházejícího Carlose Téveze. Zde je pár jmen, které by se mohli na Old Trafford objevit.

 

Dále se objevili spekulace, že Cristiano Ronaldo jedná s Realem Madrid (Nezapomínejme na extempóre, které předvedl Ronaldo v zápase s City, které může něco naznačovat). Možnými ‚náhradami‘ za Ronalda a Teveze by byli: Eden Hazard, Luis Suarez, Neymar, Marko Marin nebo Miralej Sulejmani.

 Z povinnosti nesmím zapomenout ani na dva útočníky, o kterých se mluví už delší dobu. Mám namysli Francka Riberyho a Karima Benzemu. Dále se také mluví o Antoniu Valencia z Wiganu. Valencia bude mít požnost ukázat své schopnosti již dnes večer, kdy přijedou svěřenci Sira Alexe do Wiganu. Pokud by měl Manchester United zájem o služby tohoto mladíka, bojoval by o něho s Realem Madrid, který se také zajímá o jeho služby. Pokud se Realu nepodaří získat Ronalda, je přesun Valencii do Španělska velmi pravděpodobný.

Eden Hazard

18 let starý Belgičan je označován jako nový Ronaldo. Mladý Belgičan v letošní sezóně udivoval diváky v Ligue 1, kde hájil barvy Lille. Hazard dokonce již nakoukl do seniorské reprezentace Belgie.  V této sezóně dokonce vstřelil za Lille 4 branky.

Luis Suarez

Do Ajaxu Amsterodam přestoupil z Fc Groningen za 5 milionů eur. Za 64 zápasů vstřelil 39 branek. Ve 22ti letech už pravidelně reprezentuje Ekvádor a patří k tahounům v Ajaxu. 

Neymar

Hráč Santosu je označován jako nový Robinho. Stejně jako Robinho má Neymar skvělou kopací techniku, stejně jako Robinho začíná v Santosu a stejně jako Robinho se o něho zajímá (zajímal) Real Madrid.

Marko Marin

Narodil se v Bosně, ale reprezentuje Německo. Drobný (170 cm, 63 kg) útočný hráč dal osobě vědět na mládežnických turnajích, ve kterých je pravidelně vyhlašován hráčem svého týmu. Zájem o něj projevila Chelsea a Everton.

Miralem Sulejmani

Ajax za něho zaplatil 17 milionů eur a drží si ho zuby  nehty. Za 27 zápasů dokázal vstřelit 8 branek a je kolegou Nemanji Vidice v Srbské reprezentaci.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.