Obránce Dodo přestupuje do Manchesteru United

Brazilský mladík Dodo by měl příští rok přestoupit do Manchesteru United.

Vysoce talentovaný obránce už byl nedávno spojován s přestupem z brazilského Corinthians do Manchesteru United. Dodo uvádí, že na Old Trafford přestoupí příští rok v únoru a anglickým klub by měl za něj zaplatit částku pohybující se okolo 5,5 miliónů liber.

"V Anglii už je několik brazilských hráčů, takže předpokládám, že bych se měl snadno aklimatizovat. Nikdy jsem nehrál s dvojčaty Fabiem a Rafaelem, ani s Andersonem, ale je fajn, že mi budou nablízku. Dokonce Cristiano Ronaldo mluví portugalsky", řekl Dodo.

"Začal jsem hrát za Cruzeiro. Bylo mi 11 roků a hrál jsem zde tři roky. Pak jsem odešel do Corinthians, kde jsem od roku 2007. Nedávno jsem se vrátil z reprezentace do 17ti let a měl jsem čas být pouze pár hodin s mými rodiči. Dostal jsem pokyn k tomu, abych odcestoval do Anglie. Neumím mluvit anglicky, ale cestuji s Johnem, který bude můj tlumočník. Způsob, kterým hraju, je typicky brazilský – hodně techniky. Ztotožňuju se ale s evropským stylem, takže kombinace obou stylů bude pro mě dobré. Každý hráč sní o tom, že bude hrát za národní tým a pak přestoupí do evropského klubu. Právě to dělám. Příští rok se připojím k prvnímu týmu Manchesteru United. Chystám se hrát s nejlepšími hráči na světě", zakončil talentovaný obránce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.