Evra: Pojďme to dodělat

Pokud Manchester United ve středečním utkání a Wiganem vyhraje, bude mít prakticky titul mistra Anglie v kapce. Patrice Evra nabádá své spoluhráče, aby se stoprocentně soustředili na zápas a dokázali vyhrát Premier League potřetí za sebou.

 

Po výhře 2:0 nad Manchesterem City stojí před hráči United dva kroky. První, vyhrát proti Wiganu a druhý, v posledních dvou zápasech uhrát alespoň jeden bod. Pokud to svěřenci Sira Alexe dokážou, titul pro Mistra Anglie bude opět na Old Trafford.

"Jsme velmi blízko. Výhra nad Wiganem nám velmi přiblíží mistrovské oslavy. Prakticky už můžeme slavit o tomto víkendu. Pokud budeme všichni odpočatí, myslím, že se staneme mistry!" řekl Patrice Evra.

"Před námi je finále Champions League, ale mi se nejprve chceme soustředit na domácí soutěž. Vítězství nad City bylo velmi cenné, protože jsme neměli mnoho času na odpočinek po zápase s Arsenalem, ale my jsme oba zápasy zvládli skvěle. Když jsme sledovali, jak Liverpool vyhrál s West Hamem 3:0, věděli jsme, že musíme také uspět, což se stalo," usmívá se Patrice.

Patrice Evra také chválil svého spoluhráče Carlose Téveze, který vsítil druhou branku v zápase s City. Argentinec však otevřeně hovoří o svém odchodu z Old Trafford. 

"Druhá branka byla opravdu krásná a dodala nám klid. Carlitos ukázal, že má kvality na to, aby hrál za Manchester United. Carlosovo branka poslala City do kolen a oni poté byli velmi slabí. Doufám, že tu s námi Carlos zůstane," doufá Evra. 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.