Rio: Vítězství v Římě nám zajistí nesmrtelnost

Manchester United zažívá harmonii! V Premier League je před koncem soutěže na 1. místě a v Lize Mistrů postoupil do finle, ve kterém se utká s Barcelonou. Ikona United, Rio Ferdinand, tvrdí, že výhra v Římě zařídí hráčům „nesmrtelnost“.

 

Manchester United vyhrál v loňském ročníku Ligy Mistrů trofej pro vítěze a pokud by vyhrál i v letošním finále, zapsal by se do historie jako tým, který jako jediný obhájil trofej pro Evropského klubového šampiona.

Rio Ferdinand je přesvědčen, že současný kádr v čele s manažerem Sirem Fergusonem se svým vítěztvím v Římě zapíše nejen do historie klubu, ale celé Evropy a Anglie. Podotýkám, že žádný tým dosud Champions League nedokázal nikdy obhájit.

"Mnoho lidí si myslí, že když jsme se podruhé za sebou dostali do finále, máme vlastně splněno. Faktem je, že to není pravda. My chce i v letošním ročníku Champions League vyhrát! Cokoli jiného než trofej by veliké zklamání a to si vůči fanouškům nemůžeme dovolit," prohlásil Rio Ferdinand.

"Sir Ferguson vyhrál Champions League zatím dvakrát a my bychom mu chtěli udělat obrovskou radost dalším vítězstvím. Pro něj rekordním. Ale nechceme vyhrát jen pro manažera. Chceme trofej vyhrát pro nás, pro klub a hlavně pro fanoušky! Před sebou máme už pouhé jedno utkání a vytoužený cíl bude opět náš," doufá ve výhru Rio.

"Ve dvojzápase s Arsenalem jsme od nich nedostali branku ze hry. Ubránit tým jako je Arsenal dokazuje, že jsme jedni z nejlepších. Teď nás ale čeká zápas s Barcelonou, na který se musíme plně soustředit. My máme skvěle nakročeno k titulu v Anglické lize, Barcelona zase k titulu ve Španělsku. Utkání v Římě rozhodne o šampionovi Evropy," zakončuje Ferdinand.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.