Ferguson – nejlepší manažer za měsíc duben

Sir Alex Ferguson získal cenu pro nejlepšího manažera Premier League za měsíc duben, nejlepším hráčem za duben byl zvolen Andrej Aršavin.

Manažer Manchesteru United byl oceněn za měsíc duben poté, co jeho svěřenci v Premier League v tomto měsíci čtyřikrát vyhráli a opět se o něco blíže posunuli k zisku titulu. Manchester začal měsíc dramatickým vítězstvím 3:2 nad Aston Villou, které zařídil mladík Federico Macheda. V následném utkání United porazili Sunderland 2:1 opět zásluhou Machedy. V dalším utkání pak Rudí ďáblové porazili Portsmouth 2:0 a v posledním utkání otočili nepříznivý vývoj v utkání s Tottenhamem, kdy nakonec vyhráli 5:2.

Do nového měsíce ale svěřenci Sira Alexe Fergusona opět vstoupili ve velkém stylu, když porazili v lize Middlebsorugh 2:0 a v semifinále Ligy Mistrů se jim dvakrát podařilo porazit Arsenal. Pro Fergusona to již bylo 23. ocenění tohoto druhu. Naposledy se z tohoto ocenění mohl skotský manažer radovat v lednu tohoto roku.

Naopak nejlepším hráčem Premier League za měsíc duben se stal ruský útočník Arsenalu Andrej Aršavin, který během čtyř ligových utkání nastřílel pět branek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.