Zoran Tosic: Vím, že mám ještě čas

Záložník United Zoran Tosic už vyhlíží časy, kdy dostane šanci v prvním týmu Manchesteru United.

Srbský záložník přišel do Manchesteru United v lednu z Partizanu Bělehrad a za první tým United odehrál pouze jedno utkání v FA Cupu proti Tottenhamu. Od té doby pravidelně nastupuje za rezervní tým United, kde předvádí úžasné výkony. V jednom případě dostal přednost na lavičce Rudých ďáblů Lee Martin před srbským hráčem, ale Tosic je v pohodě a jak sám uvádí, v příští sezóně pravděpodobně ještě nebude připraven zářit v prvním týmu anglického celku.

"Byl to nejlepší okamžik mého života, když jsem nastoupil. Bylo tam 75,000 lidí a myslím si, že jsem si vedl dobře. Nyní doufám, že vyhrajeme ligu a pak se pokusíme vyhrát taky Ligu Mistrů. Potom začne nová sezóna a já dostanu šanci. Tady v Manchesteru jsem šťastný. Za první tým jsem neodehrál mnoho utkání, ale přišel jsem do nejlepšího klubu na světě. Vím, že mám ještě čas. Musím trénovat, abych byl silnější a rychlejší, abych byl prostě lepší ve všech hlediskách. Věřím, že nadcházející fotbalové mistrovství Evropy do 21 let mi pomůže a já dokážu, že jsem hráčem United", řekl Tosic.

Srbskému záložníkovi také pomáhá jeho krajan a spoluhráč z United Nemanja Vidic.

"Hodně mi pomohl, nejenom na hřišti, ale také mimo něj. Anglický fotbal je trochu odlišný od jiných lig, takže mi řekl pár věcí ohledně toho, jak bych měl hrát a na které věci si musím zvyknout. Hráč, který se naučí hrát v Premier League, pak může hrát kdekoliv", zakončil Tosic.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.