Manchester United sleduje Diega Milita

Agent argentinského útočníka Diega Milita prozradil, že je momentálně v Anglii, kde jedná s několika anglickými kluby.

Argentinský útočník už je dlouhou dobu v hledáčku Manchesteru City a Tottenhamu, kteří se jej marně snažili získat minulé léto. Diego Milito odešel tehdy z Realu Zaragoza do italského Janova za 10 miliónů liber. 29letý útočník má ale skvělou letošní sezónu, kdy střílí jednu branku za druhou, což samozřejmě nemůže uniknout žádnému klubu. Nyní to vypadá, že s největší pravděpodobností přestoupí do Anglie. O hráče má obrovský zájem také italský Inter Milán, ale hráčův agent Fernando Hidalgo uvedl, že je v současné chvíli v Anglii, kde jedná s několika anglickými týmy, podle některých zpráv také s Manchesterem United.

"Milito a Inter? Momentálně jsem v Londýně. Jednám tady s několika týmy, ale nemůžu říct, o které týmy se jedná. Tyto týmy mají o hráče zájem", řekl hráčův agent.

Skauti Manchesteru United Diega Milita sledovali v utkání proti Sampdorii minulý týden, kdy se Militovi podařilo vstřelit hattrick. Milito by na Old Trafford mohl nahradit Carlose Teveze, který z United na konci sezóny s největší pravděpodobností odejde.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.