Ohlasy hráčů United k postupu do finále LM

Zde najdete ohlasy hráčů Manchesteru United po vítězném utkání nad Arsenalem a skvělém postupu do finále Ligy Mistrů.

"Je to velmi zvláštní. Je to největší zápas, který můžete hrát na klubové úrovni, a všichni mladíci jsou nadšení, zvláště po dnešním výkonu. Branky změní zápas a myslím si, že to byl právě tento případ. Jakmile jsme vstřelili branku, Arsenal věděl, že k postupu potřebuje tři branky, a potom, když jsme přidali další branku, úplně jsme vzali Arsenalu vítr z plachet. Hráli jsme skvěle a postoupit přes Arsenal je skvělé, jelikož mají dobrý tým", řekl Ryan Giggs.

"Každý je velmi šťastný, předvedli jsme skvělý výkon a myslím si, že jsme si postup zasloužili. Myslím si, že jsme chtěli zaútočit v pravý čas a povedlo se nám to a vstřelili jsme branky. Věděli jsme, že když vstřelíme branku, budeme mít šanci vstřelit ještě další jednu nebo dvě, protože museli útočit. Jakmile jsme přidali druhý gól, bylo rozhodnuto", řekl Wayne Rooney.

"Hrálo 11 mužů proti 11 dětem. O nás jsme vůbec nepochybovali. Máme mnohem více zkušeností a to rozhodlo. Vždycky jsme si věřili. Takovým skóre to mohlo skončit už v prvním zápase. Je skvělé, že tým United zvítězil. Dnešní fotbal není jenom o tom hrát dobře, ale také vyhrávat trofeje. Každý mluví o tom, jak Arsenal hraje, ale na konci jsme slavili my. Když se podíváte na jejich základní jedenáctku a naši jedenáctku, jasně uvidíte, že máme navrch. Mnoho lidí je zklamáno, protože si mysleli, že se jim nám podaří porazit, jako to dokázali v lize. Ale Liga Mistrů je úplně něco jiného", řekl Patrice Evra.

"Vždycky jsem věřil, že se chystáme znovu vyhrát Ligu Mistrů. O to jsme se celou dobu snažili a nyní jsme ve finále, takže máme velkou šanci. Nebylo to lehké utkání. Arsenal má skvělý tým, takže vstřelit tři branky na jejich hřišti je neuvěřitelné. Celý tým hrál skvěle a zasloužili jsme si postoupit do finále", řekl střelec dvou branek v utkání Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.