Fergie: Jonny zvládne Ria nahradit

Sir Alex Ferguson uvádí, že Jonny Evans nebude mít problém nahradit v úterním zápase na Emirates Stadium Ria Ferdinanda.

 

Klubový lékaři potvrdili, že Rio Ferdinand nebude moci kvůli naraženým žebrům odehrát úterní odvetné utkání na Emirates Stadium proti domácímu Arsenalu. Ferdinand se omylem střetl na konci zápasu, který United vyhráli 1:0, s vlastním brankářem Edwinem Van der Sarem. Sir Alex ale nevěší hlavu a počítá, že Jonny Evans plnohodnotně svého staršího kolegu nahradí. 

 První zprávy prvně uváděli, že Ferdinand zamešká pouze utkání s Middlesbrough, ale jeho stav se stále nelepší, a tak dostane příležitost Jonny Evans, pro kterého nebude nahradit někoho ze stoperské dvojice ničím novým.

"Evans se pyšní ohromným talentem. Letos odehrál dvě skvělá utkání proti Chelsea a i v Lize Mistrů se mu docela vedlo, proti Interu ukázal svojí extratřídu. Myslím, že se o jeho výkon proti Arsenalu nemusíme obávat," řekl Sir Alex pro The Daily Mail.

"Jonny je temperamentní a má veliké možnosti. Na to, kolik je mu let, odvádí v letošní sezóně fantastické výkony. Odehrál nejméně 20 zápasů a vždy byl základním pilířem naší sestavy. V reprezentaci je jeden z nejdůležitějších postav a i díky němu je Severní Irsko tam, kde ho všichni vidíme," chválí Jonnyho Fergie.

"Ale malou naději na to, aby byl Rio připraven v úterý, máme. Uvidíme, jak se bude Rio cítit při pondělním tréninku. Pokud nebude připraven, budu určitě spoléhat na Nemanju a Jonnyho," dodává Ferguson.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.