Ferguson popřel zájem o Kaka

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson popřel spekulace, podle kterých by chtěl do anglického týmu přivézt brazilského záložníka Kaka z AC Milán.

Brazilský reprezentant je údajně na seznamu vytipovaných posil Sira Alexe Fergusona v případě, že z Old Trafford odejde Cristiano Ronaldo. V lednovém přestupovém termínu měl Kaka blízko přestupu do Manchesteru City, který za jeho služby nabízel astronomických 100 miliónů liber, ale hráč se nakonec rozhodl zůstat v Itálii. Ferguson uvádí, že by za hráče nikdy nezaplatil takovou vysokou sumu.

"Kolik že to Manchester City nabídl za Kaka – 100 miliónů liber? Myslíte si, že by tento klub zaplatil za hráče 100 miliónů liber? Je to pěkná povídačka", řekl Ferguson pro Daily Star on Sunday.

Mezitím se zvětšuje spekulování o budoucnosti Carlose Teveze. Argentinskému útočníkovi vyprší hostování v Manchesteru United v létě a anglickému klubu se zatím nepodařilo získat jeho služby na trvalý přestup. Sir Alex Ferguson se ale nevzdává naděje, že Tevez nakonec zůstane na Old Trafford.

"Nemám vytipovaného hráče, kterého bych přivedl. Stále doufáme, že se nám podaří vyřešit jednání s jeho agentem", dodal Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.