Na Middlesbrough i s Federico Machedou

Sir Alex Ferguson přemýšlí o tom, že by v sobotním ligovém utkání proti Middlesbrough nasadil do základní sestavy útočníka Federica Machedu.

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson využije v sobotním víkendu toho, že má tak široký kádr, jelikož už v úterý čeká Rudé ďábly odvetné utkání semifinále Ligy Mistrů proti Arsenalu. Manchester v prvním utkání vyhrál 1:0 a Ferguson chce, aby byli jeho klíčoví hráči odpočinuti na odvetu. To znamená, že by do sobotního utkání mohli nastoupit hráči jako Paul Scholes, Ben Foster, Park Ji-Sung, Nani nebo Danny Welbeck. Šanci by mohl dostat i mladík Federico Macheda, který ve dvou ligových utkání nastřílel dvě branky. V utkání semifinále FA Cupu sice neskóroval, ale i tak je skotský boss přesvědčen o tom, že je italský útočník připraven na zápas s Boro.

"Byl jsem spokojený s výkonem Machedy ve Wembley. Hrát celé utkání, jako bylo toto, je velmi náročné, ale vedl si skvěle. Snažím se o to, aby se Federico i Danny Welbeck cítili potřebnými, protože oba mají fyzickou sílu, aby to zvládli, a zítra určitě nastoupí", řekl Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.