Cristiano Ronaldo kritizuje rozhodčí

Záložník Manchesteru United Cristiano Ronaldo uvedl, že rozhodčí Claus Bo Larsen neodvedl ve středečním utkání Ligy Mistrů dobrou práci.

Manchester United sice porazil Arsenal 1:0 brankou Johna O’Shea, ale v utkání měl řadu dobrých šancí, aby bylo vítězství domácích ještě výraznější. Cristiano Ronaldo zpochybnil dva klíčové okamžiky, které mohli vést ke vstřelení branky – nejprve rozhodčí odpískal ofsajd Andersonovi, který tak nemohl zakončovat v dobré pozici, a poté sice vstřelil branku střídající Ryan Giggs, ale pro údajný ofsajd branka nebyla uznána.

"Dva ofsajdy nebyly a neodpískal také řadu faulů. Nebylo to jeho nejlepší utkání. V prvním případě Anderson v ofsajdu nebyl a v případě Ryana Giggse si nejsem jistý. Nebyla to dobrá rozhodnutí, ale musíte rozhodčího respektovat, i když nebyli oslnivý. Doufám, že v Arsenalu budou lepší", řekl Ronaldo.

Portugalský reprezentant rovněž věří v to, že se Manchesteru United podaří udržet náskok a postoupí do finále Ligy Mistrů.

"Měli bychom být favority, jsme obhájci Ligy Mistrů a jsme plní důvěry. Nyní to ale bude mnohem těžší, když Arsenal bude hrát doma, ale není to pro nás žádný problém, jelikož jsme velmi zkušení. V utkání jsme si vytvořili řadu šancí a věřím, že se nám příští týden na Arsenalu podaří skórovat. Manuel Almunia měl skvělou noc a zachránil několik gólů. Když je brankář nejlepším hráčem na hřišti, dokazuje to, jak těžké je pro ostatní týmy hrát proti nám", dodal Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.