Hlasy hráčů před zítřejším utkání LM

Manchester United se zítra utká v prvním utkání semifinále Ligy Mistrů s Arsenalem na Old Trafford. Zde najdete komentáře jednotlivých hráčů k zítřejšímu utkání.

"Jako první věc musím říct to, že United mají skvělý tým. Ať už je jejich forma jakákoliv, mají v týmu plno skvělých hráčů, kteří umí rozhodnout zápasy. Možná nehrají v nejlepší formě a to může být šance pro nás, abychom z toho vytěžili maximum a měli z toho profit. To ale není hlavní věc. Budeme se soustředit na naší vlastní hru a pokud budeme hrát podle našich představ, můžeme mít dobrou šanci. Máme šanci vyhrát celou Ligu Mistrů, takže do toho dáme všechno", řekl záložník Arsenalu Abou Diaby.

"Já osobně se nebojím žádného klubu. Když hraji, vím, co mám dělat. Větší tlak bude na United, protože oni jsou tím týmem, který musí uspět. United tuto soutěž v minulé sezóně vyhráli, ale pojedeme tam s tím, že odvedeme nejlepší práci. Víme, že když hrajeme proti Manchesteru United, hodně bojují. United je opravdu dobrý tým ve hře dopředu, ale v zadních řadách stejně jako my dostal několik branek. Máme stejný typ mužstva – oba rádi hrajeme a občas to v zadu skřípe. Vyhraje takový tým, který bude mít lepší obranu. Bude to opravdu boj", řekl obránce Arsenalu Kolo Toure.

"Nemám žádný problém říct to, že United jsou jeden z nejlepších fotbalových klubů na světě, a to i přesto, že je chci porazit. Momentálně jsou nejlepším týmem a my je hodně respektujeme. V posledních letech to byly mezi námi velké boje a jsem si jistý, že tyto dvě utkání budou opět zajímavé a dramatické. Do Manchesteru půjdeme se sebedůvěrou, protože v utkání proti Liverpoolu jsme ukázali, čeho jsme schopni. Víme, že se můžeme dostat do finále a čím jsme si prošli v utkání s Liverpoolem, nám pomůže. Až do konce sezóny chceme zůstat neporaženi a věřím, že se nám to může podařit", řekl Cesc Fabregas.

"Nevím, jak moc pohledné utkání to bude. Nehledíme na to, jak pěkné utkání to bude na pohled a kolik pohledných akcí bude k vidění, důležité je postoupit do finále. Vítězství v Lize Mistrů v minulé sezóně se sice nevyrovnalo tomu v roce 1999, ale i tak to bylo pěkné. A tento rok chceme opět vyhrát", řekl Paul Scholes.

"Bude to velmi těžký zápas, protože proti sobě stojí dvě anglická mužstva a protože Arsenal je velmi těžkým soupeřem. Ale jsem optimistou, protože máme více zkušeností a snad se to ve středu ukáže. Doufám, že nás fanoušci hodně podpoří, protože nám to dost pomůže, abychom je dostali pod tlak. Pokud se nám to podaří, myslím si, že si vytvoříme hodně šancí", řekl francouzský obránce United Patrice Evra.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.