Heaton: Budu muset odejít

Tom Heaton chce ze svého hostování v Cardiff City udělat trvalý přestup, protože v Manchesteru United nevidí svou budoucnost.

 

"Smlouvu mám s United ještě na jeden rok. Teď se vrátím do klubu, ale cítím, že budu muset odejít a začít konečně hrát za A-tým," řekl Heaton o možnosti přestupu do Cardiff City pro deník Wales on Sunday. 

"V Manchesteru United bych plnil roli čtyrky nebo trojky. To není nic pro mě. Pro svůj další vývoj bych měl přestoupit do jiného klubu a cítím, že v Cardiffu mám vše potřebné. V budoucnu chci hrát Premier League, ale myslím, že za United to nebude," naznačuje odchod z klubu Tom. 

 Heatonova pozice v klubu nevypadá moc dobře. Jedničkou je Edwin Van der Sar, dvojkou je Ben Foster, který je považován za nástupce Van der Sara a trojka je Tomasz Kuszczak, který se také nechce spokojit s pozicí za Fosterem. V klubu jsou ještě další dva mladí a nadějní brankáři – Ben Amos a Ron-Robert Zieler.

"Budu si muset sednout a vše probrat s manažerem, jestli mi řekne, že semnou pro A tým počítá, zůstanu, ale jestli mi poví, že mi mé místo v áčku nemůže zaručit a budu chytat pouze za rezervu, tak odejdu."

"Odchod z Manchesteru nebude lehký, přeci jenom v klubu jsem už od jedenácti let. Ale budu muset udělat všechno proto, aby se moje kariéra rozvíjela tím správným směrem. V současnosti chci ale pomáhat v Cardiffu," dodává Tom. 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.