Preview 34. kola: Tottenham Hotspur

 Šlágrem 34. kola Premier League bude zápas mezi Manchesterem United a Tottenhamem Hotspur. Pro oba týmy je to důležitý zápas, takže se máme určitě na co těšit.

 

Rudí ďáblové mají 3 body náskoku před druhým Liverpoolem a jeden zápas k dobru. Poslední zápas se hráčům United podařil, jelikož dokázali doma porazit Portsmouth 2:0. 

Pro Spurs je důležité obsadit 7. místo, které by znamenalo, že si v příští sezóně zahrají v evropských pohárech. V současné chvíli ztrácí hráči Spurs na sedmé místo jeden bod. V jejich neprospěch hraje také fakt, že venku nehrají tak dobře, jako doma. Prohráli již devětkrát a vyhráli pouze čtyřikrát.

V sezóně 2008/09 se tyto týmy potkaly již třikrát. Dvakrát skončil zápas bezbrankovou remízou a jednou vyhráli hráči United 2:1. Celkově proti sobě nastoupily tyto týmy 168krát. 77 zápasů vyhrál Manchester United, 45krát zápas skončil remízou a 46krát vyhráli hráči Spurs.

V týmu Manchesteru United neuvidíme Garyho Nevilla a Johna O’Shea. Do hry se naopak vrací Wes Brown a Rio Ferdinand. Spurs se budou muset obejít bez Michaela Dawsona.

 Zápas začíná v 18:30 a sudím bude Howard Webb.

 

Nominace:
Man Utd: Van der Sar, Foster, Kuszczak, Rafael, O’Shea, Brown, Ferdinand, Vidic, Evans, Evra, Ronaldo, Nani, Carrick, Scholes, Fletcher, Anderson, Giggs, Park, Berbatov, Rooney.

Tottenham: Gomes, Corluka, King, Woodgate, Assou-Ekotto, Huddlestone, Lennon, Jenas, Bent, Modric, Keane, Palacios, Cudicini, Bale, Zokora, Bentley, Chimbonda, O’Hara, Hutton, Defoe.

Pravděpodobná sestava:
Van der Sar – Rafael, Ferdinand, Vidić, Evra – Ronaldo, Scholes, Anderson, Giggs – Berbatov, Rooney.

 

Můj tip: 1:0

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.