Fergie: Carlos je dobrý hráč, ale není jediný

Sir Alex Ferguson hovoří o šancích, které má Carlos Tévez v mužstvu Manchesteru United.

 

"Carlos Tévez je skvělý hráč a na jeho přestupu nám velmi záleží. Nemůže být ale připraven na konkurenci, které je vystavován každý den," řekl Sir Alex Ferguson o Carlosovi.

Od doby, co do klubu v létě přestoupil Dimitar Berbatov z Tottenhamu, odsunul Sir Alex Téveze na lavičku náhradníků a Carlos Tévez také přestal střílet branky. V průměru vsítí každý sedmý zápas jednu branku.

"Nechci, aby byl Carlos nejlepší z celého týmu, protože v mužstvu máme spousty výborných fotbalistů, ale chci, aby v zápasech, ve kterých nastoupil vstřelil aspoň branku nebo na ni nahrál. A v pár důležitých zápasech ukázal, že si místo v týmu zaslouží."

Carlos Tévez nedávno hovořil o své situaci, ve které zmínil, že v klubu je veliká konkurence a také, že chce hrát více důležitějších zápasů a pomáhat týmu v boji o trofeje. 

"V mužstvu máme několik výborných útočníků, kteří chtějí hrát pokaždé zápas, ke kterému jsou nominování. Je logické, že se snažím dávat stejné šance všem a nemohu za to, že Dimitar Berbatov nám v těžkých chvílích pomohl více než Carlos. Všechno co v této chvíli může Carlos udělat, je pořádně pracovat při tréninku a konečně začít střílet důležité branky. Já věřím, že on to zvládne," dodává Sir Alex. 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.