Ryana Giggse čeká 800. zápas v dresu United

Michael Carrick ocenil neobyčejné úspěchy Ryana Giggse a Paula Scholese, kteří jsou podle něj velkými inspiracemi pro každého hráče na Old Trafford.

Paul Scholes odehrál ve středečním utkání proti Portsmouthu svůj 600. zápas v dresu United. Pokud v sobotním ligovém utkání proti Tottenhamu nastoupí Ryan Giggs, bude to pro něj už 800. zápas za Manchester United. Oba hráči tak odehráli za Red Devils téměř 1400 zápasů, zkušené duo přesně ví, co se požaduje k zisku titulu. Jak Scholes, tak Giggs, stále odvádí velmi platné výkony a i ve svém pokročilém věku jsou pro tým Sira Alexe Fergusona velmi důležití.

"Co na to říct? Jsou to neuvěřitelní profesionálové se skvělým talentem a schopností. Jsou to skvělí lidé, od kterých se člověk hodně naučí, a jsou dokonalým příkladem toho, jak by měl vypadat opravdový vítěz v tomto klubu. Jsou inspirací pro nás všechny. Je neuvěřitelné, jak po tak dlouhou dobu dokážou předvádět výkony na tak vysoké úrovni. Toto nedokáže mnoho lidí a to mluví jasně o tom, jací jsou to hráči a lidé", řekl Michael Carrick na adresu Paula Scholese a Ryana Giggse.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.