Gary Neville a John O’Shea jsou zranění

Obránci Manchesteru United Gary Neville a John O’Shea budou chybět svému týmu několik týdnů poté, co se zranili ve středečním ligovém utkání proti Portsmouthu.

Gary Neville musel opustit hřiště chvíli poté, co Wayne Rooney vstřelil úvodní branku utkání. Neville si poranil nohu a na hřišti jej nahradil John O’Shea. Irský reprezentant ale také zápas nedohrál. V druhém poločase si poranil kotník a na hřišti jej vystřídal mladík Rafael da Silva. Zkušení obránci United tak nyní budou chybět anglickému týmu v několika důležitých utkání poté, co Sir Alex Ferguson potvrdil vážnost jejich zranění.

"Dostali dvě tvrdé rány, ale rozhodčí nic neodpískal, a nyní bohužel budou mimo hru několik týdnů. Gary Neville musel jít na rentgen a Johna O’Shea taky čeká rentgen. Oba budou mimo hru několik týdnů, což nás velmi mrzí", řekl Fergie.

Post pravého obránce je v této sezóně u United nejvíce problémový, ale Wes Brown už se pomalu vrací do plného zápasového zatížení. Brown včera odehrál za rezervní tým v utkání proti Newcastelu jeden poločas a je možné, že o víkendu nastoupí k utkání proti Tottenhamu.

"Naštěstí máme zpátky Wese Browna, který bude hrát za rezervní tým. Bude to jeho druhý zápas. Odehraje pouze poločas, protože by mohl nastoupit do sobotního utkání", dodal manažer United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.