Carlos Tevez: Možná je čas odejít

Carlos Tevez připustil, že by mohl opustit Manchester United poté, co už dokonce má nabídky od jiných klubů.

Argentinský útočník je v Manchesteru United pouze na dvouletém hostování, které vyprší v létě. United zatím nepředložili nabídku za permanentní přestup hráče na Old Trafford. 25letý útočník, který je na Old Trafford velmi populární, už v minulosti uvedl, že chce v anglickém klubu zůstat. V minulé sezóně Tevez celkem nastřílel 19 branek a pomohl týmu k zisku titulu v Premier League i Lize Mistrů, ale tento rok většinu sezóny strávil na lavičce náhradníků.

"Mám několik nabídek, nejenom ze Španělska. Musím vidět, do kterého klubu bych mohl odejít a co se může udělat. Nesmíme se ohlížet pouze na peníze, musím také zajistit, aby se moje rodina cítila pohodlně, hlavně dcera. Takže o tom musím ještě hodně přemýšlet", řekl Tevez.

Bývalý útočník West Hamu United vidí, že příchodem Dimitara Berbatova ztratil místo v základní sestavě a hraje jenom občas. Tevez přiznává, že konkurence o místo v sestavě znamená, že je možná čas odejít.

"I když dokonce vstřelíte tři nebo čtyři branky, v dalším utkání nehrajete. Je zde hodně dobrých hráčů, ale já potřebuji hrát. Trénoval jsem každý den a nikdy jsem neřekl nic proti spoluhráčům, ale je pravdou, že už se jeví další možnosti pro příští sezónu. Je zde hodně hráčů a každý potřebuje hrát, ale neztratil jsem místo v sestavě kvůli špatným výkonům. Nehrál jsem v důležitých zápasech. V zápase proti Chelsea jsem nehrál. To jsou zápasy, ve kterých bych rád hrál", dodal Tevez.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.