Sir Alex Ferguson brání Dimitara Berbatova

Sir Alex Ferguson brání formu Dimitara Berbatova poté, co bulharský útočník neproměnil pokutový kop v nedělním utkání semifinále FA Cupu proti Evertonu.

Dimitar Berbatov začal utkání semifinále FA Cupu proti Evertonu na lavičce náhradníků, do hry se dostal až v prodloužení. Při penaltovém rozstřelu selhal, když jeho pokus kryl brankář Tim Howard. Bulharský útočník tak už šest posledních zápasů neskóroval a tak se začínají objevovat kritické zprávy na jeho osobu. Manažer United Sir Alex Ferguson si ale nemyslí, že by byl Berbatov nějak z formy.

"Je kritizován, protože když za hráče zaplatíte 30 miliónů liber, všichni očekávají, že vždy je schopen proměnit pokutový kop. Ale není to tak snadné. Nevidím žádný důkaz toho, že by jeho forma slábla. Byl zraněný a zmeškal pár zápasů, ale vrátil se a vede si dobře. Opravdu si vedl dobře. Samozřejmě je zklamaný, že neproměnil penaltu. Byl smutný, stejně tak jako celá kabina. Když prohrajete v semifinále, není lehké to přijmout. Každý může prohrát na penalty, mnoho už jsem jich prohrál", řekl manažer Manchesteru United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.