Carrick: Dobrá forma se vrací

Michael Carrick věří, že cenné vítězství na půdě Porta je znamení, že se Manchesteru United vrací dobrá forma po sérii špatných výkonů z konce minulého měsíce.

 

Manchester United se ke konci března příliš nedařilo, když prohráli s Liverpoolem 1:4 a na hřišti Fulhamu 0:2, ale Michael Carrick věří, že dobrá forma se díky utkání s Portem vrací a Manchester United je rovnocenným soupeřem Arsenalu v semifinále Champions League.

"Minulých pár týdnů byly výkony z naší strany alarmující a i nyní všichni cítíme, že to není vrchol našich možností. Budeme se snažit, aby se United dostali do finále Ligy Mistrů a obhájili titul v Anglii. V možnostech týmu to je. Cítím to," řekl Michael Carrick pro list The Guardian.

 "Porážka s Liverpoolem a ještě po takovém výsledku byla velmi bolestivá. Prohráli jsme jenom dva zápasy. To není zas tak nic velkého. Ale my máme vše ve svých rukou. I nadále jsme v dobré situaci a ve skvělé výchozí situaci. Liverpool je pod tlakem, on musí všechny své zápasy vyhrát a nemůže si dovolit klopýtnout. Pokud vyhrajeme všechny zbylé zápasy, titul bude náš," ujasňuje Michael.

Michael Carrick řekl i pár slov o zítřejším zápase s Evertonem, který rozhodne, kdo se utká ve finále FA Cupu ve Wembley.

"Co si pamatuji, tak finále FA Cupu bylo vždy výjimečným dnem. Pro mnoho lidí je Anglický pohár cennější než vítězství v Premier League a my se budeme snažit FA Cup vyhrál. Teď nás čeká zápas s Evertonem, na který se musíme koncentrovat. Vše máme ve svých rukou," dodává Carrick.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.