Ferguson: Nepostavím nejsilnější sestavu

Federico Macheda by mohl nastoupit v zítřejším utkání semifinále FA Cupu proti Evertonu poté, co Sir Alex Ferguson uvedl, že nenasadí do utkání nejsilnější sestavu.

Je velmi pravděpodobné, že zítřejší utkání ve Wembley kvůli lehčímu zranění zmešká Wayne Rooney, jelikož pokud by Sir Alex Ferguson riskoval jeho start, mohlo by se mu zranění zhoršit a Rooney by pak chyběl v následujících důležitých zápasech. Manchester United má opravdu hektickou sezónu a čeká jej ještě řada zápasů, včetně tří utkání s Arsenalem a také případné finále FA Cupu či Ligy Mistrů. Sir Alex Ferguson uvádí, že fanoušci možná budou zklamáni sestavou, kterou vybere do utkání proti Evertonu, ale zároveň dodává, že nemá prostě jinou možnost.

"Až vyberu sestavu do nedělního utkání, určitě zde budou kritické hlasy, že jsem nenasadil nejsilnější sestavu. Máme před sebou ale řadu těžkých utkání, takže musím udělat nějaké změny. Existují fanoušci, kteří by chtěli, abych v každém utkání nasadil nejsilnější sestavu. To ale není možné", řekl Sir Alex Ferguson pro The Daily Mirror.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.