Ferguson: Benitez je arogantní

 Slovní přestřelka mezi Benitezem a Fergusonem pokračuje. Tentokrát se ozval náš manažer, který se pustil do kritiky manažera Liverpoolu. Benitez totiž před tímto zápasem narážel na sílu Evertonu.

 

Ferguson již několikrát avizoval, že obdivuje tým z Goodison Parku. Také přiznal, že cítí velký respekt k Davidovi Moyesovi. Trochu jinak přemýšlí Benitez, který označil The Toffies za malý klub.

" Everton je velkým klubem, takže nechápu slova Beniteze, který tvrdí, že Everton je malým klubem," řekl Ferguson.

" Toto je čistá arogance, ale to jsme mohli už několikrát vidět. To stejné mohu říct i o situaci před týdnem, kdy Liverpool vstřelil druhou branku Blackburnu a Benitez avizoval, že zápas pro něj skončil. Nemyslím si, že Sam Allardyce si zasloužil takovou porážku. V Blackburnu odvádí tvrdou práci a toto bylo trochu znehodnocení jeho týmu. Musím také připomenout, že Blackburn měl velké problémy se sestavou," přiznal Ferguson.

" Musím přiznat, že za celou mou trenérskou kariéru nebyl na Anfield Road takový manažer, který by se navážel do soupeře takovým způsobem," dodal Ferguson.

Na toto téma se rozpovídal také Sam Allardyce, který neskyrýval zklamání z přístupu Beniteze.

" Myslím, že v tomto zápase jsme měli dobré šance a snažili jsme se ukázat vše, co v nás je. Benitez svým gestem náš tým urazil. Je to od něj hodně trapné," přiznal Sam Allardyce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.